Міс та Містер УІПА | Мисс и Мистер УИПА

24 квітня відбувся щорічний традиційний конкурс «Міс і Містер УІПА – 2019». Конкурсанти і конкурсантки, представники всіх факультетів академії, мали можливість продемонструвати свої таланти, артистизм і креативність в 5 конкурсах. Від факультету комп’ютерних та інтегрованих технологій в виробництві та освіті виступали:

в номінації “Міс УІПА 2019” студентка 5 курсу – Староста Жанна (гр. ДКІ-ПОТр18мг)

в номінації “Містер УІПА 2019” студент 1 курсу – Ясонов Сергій (гр.ДКИ-ПОМ18 + Тр18)

За рішенням журі: Сергій “Містер імпозантність” та Жанна “Міс романтичність” зайняли IV місце.

Вітаємо наших конкурсантів! Ви найкращі!

24 апреля состоялся ежегодный традиционный конкурс «Мисс и Мистер УИПА – 2019» . Конкурсанты и конкурсантки, представители всех факультетов академии, имели возможность продемонстрировать свои таланты, артистизм и креативность в 5 конкурсах. От факультета компьютерных и интегрированных технологий в производстве и образовании выступали:

в номинации “Мисс УИПА 2019”  студентка 5 курса – Староста Жанна (гр. ДКИ-ПОТр18мг)

в номинации “Мистер УИПА 2019” студент 1 курса – Ясонов Сергей (гр.ДКИ-ПОМ18+Тр18)

По решению жюри: Сергей “Мистер импозантность” и Жанна “Мисс романтичность” занятий IV место.

Поздравляем наших конкурсантов! Вы самые лучшие!