Загальна інформація

Факультет очолює
кандидат технічних наук, доцент Кондратюк Олег Леонідович

Дорогі друзі!

 

В даний час дуже часто використовується поняття «комп’ютерні та інтегровані технології», яке є дуже містким. Інформаційні технології мають свої цілі, методи і засоби реалізації. Коротко їх зміст полягає в створенні з інформаційного ресурсу якісного продукту, який відповідає вимогам користувача.Основною перевагою випускників нашого факультету є засвоєння ними найбільш широкого спектра технічних та педагогічний знань, які визначаються сучасною тенденцією розвитку – впровадженням комп’ютерних систем автоматики і управління в усіх галузях техніки і технологій, а саме промислового виробництва, машинобудування, транспорту, зварювання, поліграфії та ін. Фахівці мають високий рівень комп’ютерної, електротехнічної та системотехнічної підготовки, здатні вирішувати завдання автоматизації діючого виробництва і створення нових систем автоматизації на базі інформаційних технологій.
Навчання на факультеті Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті, надасть Вам широкі можливості для отримання якісної вищої освіти! Тут для Вас створені умови не тільки для навчання, але і для особистого зростання за допомогою організації безлічі творчих, спортивних та наукових гуртків.
Професорсько-викладацький та навчально-допоміжний склад факультету буде радий вітати Вас у лавах нашого студентського колективу. Ми сподіваємося, що Ви проявите під час навчання найкращі якості, необхідні для становлення справжнього професіонала – відданість обраній професії, працьовитість, людяність, постійне прагнення до нових знань, повагу до традицій академії і факультету, закладені попередніми поколіннями!

Будемо раді бачити Вас в рядах студентів нашого факультету.

З повагою, Кондратюк Олег Леонідович, декан факультету комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті.”

Факультет Інноваційних технологій включає в себе 4 кафедри:

–          Кафедра Машинобудування, транспорту і зварювання

–         Кафедра Інформаційних комп`ютерних технологій і математики

–          Кафедра харчових технологій, легкої промисловості і дизайну

–          Кафедра ресторанного, готельного та туристичного бізнесу