Призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових | Призерка Всеукраинского конкурса студенческих научных работ

Вітаємо нашу студентку групи ДКІ-ПОК15 Головіну Діану, яка посіла II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Освітні, педагогічні науки», що відбувся в Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка.

Науковий керівник – доцент кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики Сажко Галина Іванівна.

Бажаємо студентці і керівникові подальших успіхів у науковій роботі!

Поздравляем нашу студентку группы ДКИ-ПОК15 Головину Диану, которая заняла II место во Всеукраинском конкурсе студенческих научных работ в области «Образовательные, педагогические науки», который состоялся в Дрогобычском государственном педагогическом университете им. И. Франка.

Научный руководитель – доцент кафедры информационных компьютерных технологий и математики Сажко Галина Ивановна.

Желаем студентке и руководителю дальнейших успехов в научной работе!