Студентська наукова конференція «Studenckich Kół Naukowych»| Студенческая научная конференция «Studenckich Kół Naukowych»

9 травня студентка групи ДКІ-ПОК18мг Тімченко Юлія взяла участь у 56 студентській науковій конференції «Studenckich Kół Naukowych» Науково-Технологічного Університету AGH (AKADEMIA GÓRNICZO – HUTNICZA im. Stanisława Staszica w Krakowie), Польща у засіданні секції «Інформатика». Молодий науковець виступила із доповіддю англійською мовою «Simulation Model of Professional Activity of the Teacher-Engineer – Developer of Computer-Aided Learning Systems».

В рамках конференції був проведений конкурс студентських робіт, на якому наша робота посіла друге місце. За результатами конференції підготовлена збірка тез доповідей в електронному вигляді. Також магістр та її науковий керівник, доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Тетяна Сергіївна, отримали можливість опублікувати наукову статтю у розширеному форматі англійською мовою у друкованому науковому виданні НТУ AGH.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

9 мая студентка группы ДКИ-ПОК18мг Тимченко Юлия приняла участие в 56 студенческой научной конференции «Studenckich Kół Naukowych» Научно-технологического Университета AGH (AKADEMIA GÓRNICZO – HUTNICZA im. Stanisława Staszica w Krakowie), Польша в заседании секции «Информатика». Молодая ученая выступила с докладом на английском языке «Simulation Model of Professional Activity of the Teacher-Engineer – Developer of Computer-Aided Learning Systems».

В рамках конференции был проведен конкурс студенческих работ, на котором наша работа заняла второе место. По результатам конференции подготовлено ​​сборник тезисов докладов в электронной виде. Также магистр и ее научный руководитель, доцент кафедры Информационных компьютерных технологий и математики Бондаренко Татьяна Сергеевна, получила Возможность опубликовать научную статью в Расширение формате на английском языке в Печатный научном ведении НТУ AGH.

Поздравляем победителей и желаем подальше Успехов.