Month: September 2019

48-а міжнародна конференція з інженерної педагогіки IGIP ICL2019

Posted on Updated on

З 25 по 28 вересня доцент кафедри інформаційних, комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Тетяна Сергіївна взяла участь в 48-ій міжнародній конференції з інженерної педагогіки IGIP «ICL2019 — The Impact of the 4th Industrial Revolution on Engineering Education», яка відбулася Бангкоку (Тайланд).

В рамках конференції, що зібрала понад 250 представників із 39 країн, викладач УІПА ознайомилася з останніми досягненнями в галузі використання інформаційних освітніх технологій, взяла участь в майстер-класах, обмінялася думками та досвідом з колегами.

Цього року Українська інженерно-педагогічна академія виступила єдиним учасником з України, що свідчить про високий показник інтернаціоналізації закладу вищої освіти.

Турнір зі стронгмену “Студентський богатир Харкова”

Posted on Updated on

28 вересня на майданчику перед ХНАТОБ пройшов перший командний турнір зі стронгмену “Студентський богатир Харкова 2019″.
О 13:00 розпочалося відкриття змагань, а о 13:30 – безпосередньо спортивна програма, в яку увійшли такі вправи:
- “Супер-йок” (дистанція – 20 м, коромисло – 150 кг);
- “Лог-ліфт” (штанга – 50 кг);
- “Прогулянка фермера” (дистанція – 20 м, валізи по 60 кг в кожній руці);
- “Тайер Фліп” (колеса по 120-150 кг, 6-8 переворотів).
Студенти факультету комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті з великим задоволення спостерігали за запеклими змаганнями “богатирів Харкова”. Дякуємо організаторам цього заходу!

Лекції для студентів IT-спеціальностей

Posted on

25 вересня студенти 1 курусу спеціальності «Компьютерні технології» разом з куратором Трохимчуком Сергієм Миколайовичем відвідали в IT-Univer for students відкриті лекції для студентів IT-спеціальностей. Теми лекцій: «CONTENT-BASED IMAGE & VIDEO PROCESSING. IS IT A REALITY, A GOAL OR A DREAM?» (Машталір Володимир Петрович – професор кафедри програмної інженерії ХНУРЕ, доктор технічних наук) та «CURRENT FANTASTIC ACHIEVEMENTS AND NEXT FRONTIERS OF IMAGE PROCESSING» (Колбасин Владислав Олександрович – Senior Data Scientist в компанії INSART, Consultant в компанії Globallogic).

Студенти отримали нові знання, які будуть використовувати в майбутньому.

Відкрита лекція для першокурсників

Posted on Updated on

25 вересня студенти факультету комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті відвідали відкриту лекцію для першокурсників, яку проводили представники Нацполіції.

 

Ніч науки 2019

Posted on

21 вересня у рамках загальноміського заходу «Ніч науки 2019» в Українській інженерно-педагогічній академії в суботу,  всі бажаючі змогли на власному досвіді познайомитися з цікавинами, що запропонували науковці і викладачі академії.

Кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики знайомила з сучасними комп’ютерними технологіями. Бажаючі змогли прийняти участь у одночасному автоматизованому тестуванні на питаннях ЗНО, програмували робота, а також у випалюванні малюнків та надписів на різних матеріалах.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у цікавому заході, і звісно нашим відвідувачам, для кого все це було зроблено.

Комплексне об’єктивне тренування з цивільного захисту та пожежної безпеки

Posted on Updated on

26 вересня у дворі академії відбулося комплексне об’єктивне тренування з цивільного захисту та пожежної безпеки. О 10.15 пролунало голосове, звукове та кабельне оповіщення про евакуацію.  У рамках заходу було проведено евакуацію співробітників та студентів академії. Студенти факультету КіІТВтаО із зацікавленістю спостерігали як працюють пожежники, як відбувається порятунок постраждалого і як оперативно приїжджають пожежні машини;  ознайомились з основами першої допомоги потерпілим, правилами гасіння пожеж, правилами евакуації. Інформація була дуже цікавою та повчальною.

HEALTHY FEST’2.0

Posted on Updated on

20 вересня о 16:00 біля головного входу театра ХНАТОБ відбулося грандіозне дійство  під назвою HEALTHY FEST’2.0 – це здоровий фест!

Студенти факультету Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті разом з  к.т.н., доцентом кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Трохимчуком Сергієм Миколайовичем відвідали цей захід де змогли відчути всі тенденції здорового та активного відпочинку: спорт, розваги, стильна Dj-музика та корисні фудкорти здорового харчування.

Дякуємо організаторам: ГО «Здорова нація – майбутнє України», БО «БФ “Золотий Пегас”» , Event Now», спільно з управлінням молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, –  за гарний настрій, позитивні емоції та дбайливість про здоров’я нашої молоді!

Вічна пам’ять!!!

Posted on Updated on

На 61-му році пішов з життя перший проректор з науково-педагогічної роботи Української інженерно-педагогічної академії, професор кафедри Машинобудування та транспорту Тарасюк Анатолій Петрович!

Це, без сумніву, величезна втрата для нас усіх. Пішла прекрасна людина, зразок витривалості і відданості справі! Приносимо свої щирі співчуття рідним і близьким. Сумуємо разом з вами!

Мистецтво об’єднує молодь

Posted on Updated on

20 вересня відбулася V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь».

Цей захід відвідали студенти нашого факультету. На майданчику поруч з готелем Premier Palace МАСО «Слобожанський» студентський симфонічний оркестр Харківського національного університету імені І. П. Котляревського та солісти Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA» виконували світові класичні хіти.

Акція проводилася з ініціативи Харківського Університетського консорціуму і Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківщини за підтримки обласної державної адміністрації.

 

 

День здоров’я

Posted on Updated on

19 вересня на стадіоні Української інженерно-педагогічної академії пройшло традиційне свято для першокурсників – «День здоров’я», присвячене Міжнародному дню студентського спорту.

Студенти перевірили свої сили та позмагались у перетягуванні канату, пограли у футбол та волейбол, командній естафеті. Закінчилось святкування смакуванням польового кулішу.

Всі переможці були нагороджені грамотами та перехідними кубками.