Тенісний турнір | Теннисный турнир

18 вересня відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів УІПА, присвячені Міжнародному дню студентського спорту.

Учасники мали змогу показати свою майстерність в цьому виді спорту та насолодитися самою грою. Загалом учасників було 20 (14 хлопців та 6 дівчат), серед яких друге і третє місця отримали студенти нашого факультету:

Толошний Іван, гр. ДКІ-ПОК17 – II місце

Шалайкін Анатолій, гр. ДКІ-ПОК17 – III місце

Переможці отримали почесні грамоти, медалі та подарункові сертифікати від Шато Ледо.

Щиро вітаємо переможців змагання!

18 сентября прошли соревнования по настольному теннису среди студентов УИПА, посвященные Международному дню студенческого спорта.

Участники имели возможность показать свое мастерство в этом виде спорта и насладиться самой игрой. В общем участников было 20 (14 юношей и 6 девушек), среди которых второе и третье места получили студенты нашего факультета:

Толошный Иван, гр. ДКИ-ПОК17 – II место

Шалайкин Анатолий, гр. ДКИ-ПОК17 – III место

Победители получили почетные грамоты, медали и подарочные сертификаты от Шато Ледо.

Поздравляем победителей соревнования!