Привітання декана з першим вересня!

Шановні студенти, викладачі та співробітники факультету!

Щиро вітаю вас з Днем знань  і початком нового навчального року! Зичу вам здоров’я, натхнення, впевненості у власних силах та захоплюючих подорожей у світі науки.  Нехай прийдешній навчальний рік ознаменується новими досягненнями та перемогами. Від усієї душі бажаю всім добра у всіх Ваших благих працях і починаннях.

З найкращими побажаннями, декан факультету Інноваційних технологій                             Олег Кондратюк

Пішла з життя фахівець деканату Інноваційних технологій Луценко Людмила Валентинівна.

22 червня пішла з життя Луценко Людмила Валентинівна.

Світла пам’ять і вічний спокій… Співчуття рідним та близьким.

Вибори

12 травня 2023 р. з 9 00 до 15 00 відбудуться вибори представників від
студентів факультету Інноваційних технологій для участі у виборах ректора академії.
Обрання представників буде здійснюватись шляхом таємного
голосування за допомогою сервісу Google Forms.
Посилання для участі в е-голосуванні буде надано всім студентам
факультету Інноваційних технологій студентською виборчою комісією.
Студенти можуть перевірити наявність свого прізвища у
нижченаведених списках виборців.

Список студентів факультету ІТ

Допомога українським військовим

Співробітники кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання факультету Інноваційних технологій разом з Навчально-науковим центром УІПА виготовляють печі-буржуйки для потреб ЗСУ.

Наближаємо перемогу разом!

Профорієнтаційний захід в Полтавському фаховому коледжі траспортного будівництва

Завідувач кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання Подоляк Олег Степанович був присутній на дні відкритих дверей у Полтавському фаховому коледжі транспортного будівництва та представив Українську інженерно-педагогічну академію.

Пішов з життя Маліцький Ігор Федорович

23 листопада, на 97-му році пішов з життя Маліцький Ігор Федорович.

Це величезна втрата для нас усіх.

Приносимо свої щирі співчуття рідним і близьким. Сумуємо разом з вами!

Онлайн-форум студентів

В рамках проекту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні», що виконується за участі УІПА, запланований онлайн-форум студентів на тему «Обмін досвідом. Як готовлять викладачів ПТО в Німеччині». Магістри Університету Констанца поділяться своїм досвідом навчання та проходження педагогічної практики з українськими студентами та обговорюватимуть свої майбутні професійні плани у професійно-технічних школах.

Час і дата – 22.04.2021, з 15:30 до 18:00 за Київським  часом.

Програма заходу додається. Мовою є німецька з послідовним перекладом на українську. Посилання на Zoom буде надіслано після закриття реєстрації 19.04.2021. Будуть надані сертифікати про участь.

Реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/GQ55wtQNucNrcXQ58

УВАГА!

У зв’язку із поточною епідемічною ситуацією та згідно з постановою №1236 Кабінету Міністрів України, протоколом №9 рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, враховуючи рекомендації спеціальної комісії з надання пропозицій щодо організації освітнього процесу та наказу УІПА №109 з 12 квітня забороняється відвідування академії здобувачами освіти всіх форм навчання.

Усі заняття проводяться згідно розкладу у режимі on-line.

Будьте здорові та бережіть себе!

Kharkiv PromDays 2021

24 березня представник факультету Комп’ютерних і інтгрованих технолоій в виробництві та освіті, професор кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання Хорошилов Олег Миколайович взяв участь в урочистому відкритті виставки-форуму “Kharkiv PromDays 2021″.

У програмі промислового форуму була презентація Харківської області як ценрту енергетичного машинобудування, презентація можливостей підприємств оборонно-промислового комплексу, презентація можливостей підприємств Харківської області по авіаційній та космічній тематиці і т.д.