[uk_uk] Участь студентів у волонтерському проекті [/uk_uk] [uk_ru] Участие студентов в волонтерском проекте[/uk_ru]

Волонтерский-проект-ДК1-ПОК14-1

Волонтерский-проект-ДК1-ПОК14-6

Волонтерский-проект-ДК1-ПОК14-7

Волонтерский-проект-ДК1-ПОК14-9

[uk_uk] Протягом квітня-травня 2016 року студенти групи ДКІ-ПОК-14 Смагленко Віталія, Саркісян Тимур, Костюк Костянтин взяли участь у Волонтерському проекті Code Club за підтримки Комп’ютерної Академії «ШАГ».

Code Club ‑ міжнародний волонтерський проект, в рамках якого програмісти-волонтери вчать програмуванню дітей 9-11 років. В результаті діти освоюють базові поняття CSS, мов Scratch и Python, що дозволяє їм створювати власні анімації, ігри і навіть комп’ютерні програми.

У вересні 2016 року студенти отримали запрошення для проходження в Комп’ютерній Академії «ШАГ» будь-яких комп’ютерних курсів по Інтернет-технологіям безкоштовно.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів! [/uk_uk]

[uk_ru] В апреле-мае 2016 года студенты групппы ДКИ-ПОК-14 Смагленко Виталия, Саркисян Тимур, Костюк Константин участвовали в Волонтерском проекте Code Club при поддержке Компьютерной Академии «ШАГ».

Code Club ‑ международный волонтерский проект, в рамках которого программисты-волонтеры учат программированию детей 9-11 лет. В результате дети освамвают базовые понятия CSS, языков Scratch и Python, что позволяет им создавать собственные анимации, игры и даже компьютерные программы.

В сентябре 2016 года студенты получили приглашение пройти в Компьютерной Академии «ШАГ» любые компьютерные курсы по интернет-технологиям бесплатно.

Поздравляем наших студентов и желаем дальнейших успехов! [/uk_ru]