[uk_uk] Участь студентки у конкурсі відео [/uk_uk] [uk_ru] Участие студентки в конкурсе видео [/uk_ru]

Богданова-Евро

[uk_uk]  Протягом лютого-травня 2016 року у рамках Всеукраїнського проекту “ЄС: Вибір української молоді” від представництва ЄС в Україні проходив конкурс відео «Бути Європейцем». Студентка групи ДКІ-ПОК-14 Богданова Єлизавета взяла участь у конкурсі. Вона підготувала відеоролик «Europe close than you think».

Етапи конкурсу були наступні:

З 4 лютого до 25 березня 2016 року необхідно було зняти відео і залити на youtube – канал. Після цього зареєструватися на сайті за формою та дати посилання на відео.

З 29 березня до 29 квітня на сайті euroquiz.org.ua проходило онлайн-голосування, на якому відвідувачі сайту обирали відео роботи.

У червні Богданова Єлизавета отримала сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу відео від представництва ЄС в Україні.

Вітаємо Єлизавету та бажаємо подальших цікавих конкурсів та пізнавальних подорожей!   

[/uk_uk] [uk_ru] В феврале – мае 2016 года в рамках Всеукраинского проекта “ЕС: Выбор украинской молодёжи” от представительства ЕС в Украине проходил конкурс видео «Быть Европейцем». Студентка группы ДКИ-ПОК-14 Богданова Елизавета приняла участие в конкурсе. Она подготовила видеоролик «Europe close than you think».

Этапы конкурса были следующие:

С 4 февраля до 25 марта 2016 года необходимо было снять видео и залить на youtube – канал. После этого зарегистрироваться на сайте и дать ссылку на видео.

С 29 марта до 29 апреля на сайте euroquiz.org.ua проходило онлайн-голосование, на котором посетители сайта выбирали видео работы.

В июне Богданова Елизавета получила сертификат участника Всеукраинского конкурса видео от представительства ЕС в Украине.

Поздравляем Елизавету и желаем дальнейших интересных конкурсов и познавательных путешествий! [/uk_ru]