День здоров’я | День здоровья

[uk_uk]

19 вересня на стадіоні Української інженерно-педагогічної академії пройшло традиційне свято для першокурсників – «День здоров’я», присвячене Міжнародному дню студентського спорту.

Студенти перевірили свої сили та позмагались у перетягуванні канату, пограли у футбол та волейбол, командній естафеті. Закінчилось святкування смакуванням польового кулішу.

Всі переможці були нагороджені грамотами та перехідними кубками. Факультет Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті отримав грамоту і перехідний кубок 1-го місця. Вітаємо!

[/uk_uk]

[uk_ru]

19 сентября на стадионе Украинской инженерно-педагогической академии прошел традиционный праздник для первокурсников – «День здоровья», посвященный Международному дню студенческого спорта.

Студенты проверили свои силы и посоревновались в перетягивании каната, поиграли в футбол и волейбол, командной эстафете.

Все победители были награждены грамотами и переходящими кубками. Факультет компьютерных и интегрированных технологий в производстве и образовании получил грамоту и переходящий кубок 1-го места. Поздравляем!

[/uk_ru]