Екскурсія до кавової студії | Экскурсия в кофейную студию

Наші студенти не тільки добре навчаються, а ще й цікаво проводять своє дозвілля разом

Магістри гр. ДКІ-І 18мг разом зі старшим викладачем к.ю.н. Тихоновою Д.С. Кафедра креативної педагогіки і інтелектуальної власності відвідали одну із кавових студій Харкова. А там – ароматна кава, майстер-клас від профі та розмови про професійне майбутнє й не тільки!

Наши студенты не только хорошо учатся, но и интересно проводят свой досуг вместе

Магистры гр. ДКИ-И 18мг вместе со старшим преподавателем к.ю.н. Тихоновой Д.С. Кафедра креативной педагогики и интеллектуальной собственности посетили одну из кофейных студий Харькова. А там – ароматный кофе, мастер-класс от профи и разговоры о профессиональном будущем и не только!