Акція «Мистецтво об’єднує молодь» | Акция «Искусство объединяет молодежь»

28 вересня на перехресті площі Свободи та проспекту Незалежності відбулася акція «Мистецтво об’єднує молодь».

Цей захід відвідали студенти 1 курсу групи ДКІ-ПОК18 + Пг18. На майданчику поруч з готелем Premier Palace МАСО «Слобожанський» і студентський симфонічний оркестр Харківського національного університету імені І. П. Котляревського виконував світові класичні хіти.

Акція проводилася з ініціативи Харківського Університетського консорціуму і Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківщини за підтримки обласної державної адміністрації.

28 сентября на перекрестке площади Свободы и проспекта Независимости состоялась акция «Искусство объединяет молодежь».

Это мероприятие посетили студенты 1 курса группы ДКИ-ПОК18+Пг18. На площадке рядом с гостиницей Premier Palace МАСО «Слобожанский» и студенческий симфонический оркестр Харьковского национального университета имени И. П. Котляревского исполняли мировые классические хиты.

Акция проводилась по инициативе Харьковского университетского консорциума и Совета ректоров высших учебных заведений Харьковщины при поддержке облгосадминистрации.