День Гідності та Свободи

21 листопада факультетом Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті, було проведено низку заходів присвячених до Дня Гідності та Свободи. Серед них: виховні години на теми: «Революція Гідності. Як це відбувалося», «Ми вільні громадяни вільної держави»,«Збережемо гідність і свободу українського народу», перегляд документального фільму «Революція гідності. Майдан», вшанування пам’яті загиблим хвилиною мовчання. Студенти нашого факультету відвідали інформаційну годину «Ми – вільні», яку проводили співробітники Наукової бібліотеки в читальному залі. В ході заходу документальні кадри відтворювали події на Майдані, який став сторінкою життя багатьох людей.

Метою проведених заходів є: ознайомлення студентів із трагічною сторінкою нашої історії, розповіді про революцію гідності, героїв АТО, небесну сотню; розвити  пізнавальну активність та емоційну сферу – співпереживання за долю української армії; плекати почуття поваги; виховувати  моральні чесноти, стоїчні риси характеру (мужність, наполегливість, цілеспрямованість), почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм; винести уроки толерантності і неможливості вирішення конфліктів за допомогою зброї;  сприяти формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації; дати можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття.