Лекції для студентів IT-спеціальностей | Лекции для студентов IT-специальностей

25 вересня студенти 1 курусу спеціальності «Компьютерні технології» разом з куратором Трохимчуком Сергієм Миколайовичем відвідали в IT-Univer for students відкриті лекції для студентів IT-спеціальностей. Теми лекцій: «CONTENT-BASED IMAGE & VIDEO PROCESSING. IS IT A REALITY, A GOAL OR A DREAM?» (Машталір Володимир Петрович – професор кафедри програмної інженерії ХНУРЕ, доктор технічних наук) та «CURRENT FANTASTIC ACHIEVEMENTS AND NEXT FRONTIERS OF IMAGE PROCESSING» (Колбасин Владислав Олександрович – Senior Data Scientist в компанії INSART, Consultant в компанії Globallogic).

Студенти отримали нові знання, які будуть використовувати в майбутньому.

25 сентября студенты 1 курса специальности «Компьютерные технологии» вместе с куратором Трохимчуком Сергеем Николаевичем посетили в IT-Univer for students открытые лекции для студентов IT-специальностей. Темы лекций: «CONTENT-BASED IMAGE & VIDEO PROCESSING. IS IT A REALITY, A GOAL OR A DREAM? »(Машталир Владимир Петрович – профессор кафедры программной инженерии ХНУРЭ, доктор технических наук) и «CURRENT FANTASTIC ACHIEVEMENTS AND NEXT FRONTIERS OF IMAGE PROCESSING» (Колбасин Владислав Александрович – Senior Data Scientist в компании INSART , Consultant в компании Globallogic).

Студенты получили новые знания, которые будут использовать в будущем.