Святкування Дня Европи | Празднование Дня Европы

Факультетом комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті до дня Европи було проведено різноманітні тематичні виховні години з презентаціями, фотоколаж «А ми хочемо до Європи».

Вікторина про історію, географію і традиції Європи “Галопом по Європах”.Студенти 4 курсів із великим задоволенням приймали участь у вікторині, де вони мали змогу не тільки продемонструвати свої знання, але й дізнатися багато чого нового та цікавого про країни Європи.

Проведено телемост із Приморською академією. Два студенти групи ДКІ-ПОК18пр (Черкашин Олександр і Михайлова Анна) проходять навчання у Приморській академії у Слупську, Польща. Вони поділись своїми позитивними враженнями про студентське життя за кордоном та про життя у Польщі в цілому.

Факультетом компьютерных и интегрированных технологий в производстве и образовании ко дню Европы были проведены разнообразные тематические воспитательные часы с презентациями, фотоколлаж «А мы хотим в Европу».

Викторина об истории, географии и традиции Европы “Галопом по Европам” .Студенты 4 курсов с большим удовольствием принимали участие в викторине, где они имели возможность не только продемонстрировать свои знания, но и узнать много нового и интересного о странах Европы.

Проведено телемост с Приморской академией. Два студента группы ДКИ-ПОК18пр (Черкашин Александр и Михайлова Анна) проходят обучение в Приморской академии в Слупске, Польша. Они делились своими положительными впечатлениями о студенческой жизни за рубежом и о жизни в Польше в целом.