Куратори

Скоркін Антон Олегович

кантидат технічних наук,
доцент кафедри
Машинобудування та транспорту

Куратор груп:
ДКІ-ПОМ19+К19млб
ДКІ-ПОМ19пр
ДКІ-ПОМ18пр

Трохимчук Сергій Миколайович

кандидат технічних наук,
доцент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК19
ДКІ-ПОПг19

 Громов Євген Володимирович

кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК16
ДКІ-ПОПг16

Бондаренко Тетяна Сергіївна

кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК18пр
ДКІ-ПОК18мг

Хурдей Євгенія Леонідівна

асистент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК18+Пг18

Стрельчук Роман Михайлович

кандидат технічних наук,
доцент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК17
ДКІ-ПОПг17

 

Дерябкіна Євгенія Станіславівна

кандидат технічних наук,
старший викладач кафедри
Інтегрованих технологій в
машинобудуванні та зварювального виробництва

Куратор груп:
ДКІ-З19мг
ДКІ-З19мг

 

Романов Сергій Валерійович

кандидат технічних наук,
доцент кафедри
Інтегрованих технологій в
машинобудуванні та зварювального виробництва

Куратор груп:
ДКІ-ПОЗП18
ДКІ-З18пр

 

 Ящун Тетяна Вікторівна

кандидат технічних наук,
доцент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК19пр

 

Сажко Галина Іванівна

кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПОК19мг

 

 Сичов Юрій Іванович

кандидат технічних наук,
доцент кафедри
Інтегрованих технологій в
машинобудуванні та зварювального виробництва

Куратор груп:
ДКІ-З19пр
ДКІ-ПОМ16

 

Назаркін Олександр Анатолійович

кантидат педагогічних наук,
доцент кафедри
Машинобудування та транспорту

Куратор груп:
ДКІ-ПОМ18+Тр18
ДКІ-ПОТр18пр

 

Рубашка Володимир Петрович

кандидат технічних наук,
доцент кафедри
Креативної педагогіки та інтелектуальної власності

Куратор груп:
ДКІ-І19мг

 

 Тихонова Дар’я Сергіївна

кандидат юридичних наук,
старший викладач кафедри
Креативної педагогіки та інтелектуальної власності

Куратор груп:
ДКІ-І18мг

 

Скоркіна Валентина Олександрівна

асистент кафедри
Машинобудування та транспорту

Куратор груп:
ДКІ-ПОМ19мг
ДКІ-ПОТр19мг
ДКІ-П18мг

 

 Литвин Ольга Василівна

асистент кафедри
Педагогіки, методики та менеджменту освіти

Куратор груп:
ДКІ-ПОМ18мг
ДКІ-ПОТр18мг

Першина Юлія Ігоревна

доктор фізико-математичних наук,
професор кафедри
Інформаційних комп’ютерних технологій і математики

Куратор груп:
ДКІ-ПМ18мг
ДКІ-ПМ19мг

 Осипова Тетяна Миколаївна

асистент кафедри
Машинобудування та транспорту

Куратор груп:
ДКІ-ПОМ19
ДКІ-ПОТр19
ДКІ-ПОЗП19
ДКІ-ПОТр19пр

 

 

Жернова Альона Володимирівна

асистент кафедри
Машинобудування та транспорту

Куратор груп:
ДКІ-ПОМ17
ДКІ-П19мг