Навчальний процес

 Вчені ступені та вчені звання мають 38 викладачів, в т.ч. докторів наук, професорів – 6 чол., кандидатів наук, доцентів – 34 %. Вищим органом прийняття рішень на факультеті є Вчена рада факультету, до складу якої входять 11 чоловік. Головою Вченою ради є декан факультету. Одночасно на факультеті навчаються близько 1200 студентів: 600 – денної форми навчання і 600 – заочної форми навчання. Близько половини усіх студентів навчаються за рахунок державного бюджету, інші – за контрактною формою підготовки. Серед іноземних студентів є представники Туркменістану, Конго, Ємен та ін.

Дистанційна освіта

http://do.uipa.edu.ua

В Українській інженерно-педагогічній академії технології дистанційного навчання застосовуються для підтримки традиційних форм навчання: очної та заочної. У чистому вигляді, окремо, дистанційне навчання поки не практикується.

Для навчальних дисциплін електронні копії навчально-методичних матеріалів доступні у вигляді дистанційних курсів через сайт, який працює також і зовні мережі академії.  Доступ до матеріалів мають тільки викладачі та студенти УІПА, студентам «Логін» і «Пароль» видаються на початку першого курсу. У разі втрати пароля необхідно звернутися в Відділ інформаційних технологій (головний корпус, ауд. 103), так як гостьовий доступ дозволяє побачити тільки назви предметів.

Перелік курсів, на які Ви зареєстровані, швидко можна побачити в блоці «Навігація» -> «Мої курси» (зліва вгорі). Самому зареєструватися на дистанційний курс не можна, доступні тільки предмети вашого навчального плану.

Курс – це аналог навчальної дисципліни і має відповідне дисципліні назву. Усередині курсу зібрані всі навчальні матеріали з даної дисципліни, а також завдання і тести для самостійної роботи. Матеріали, як правило, можна скачати і потім переглядати без доступу до сайту. Завдання для самостійної роботи представлені потижнево, і їх потрібно виконати в продовженні тижні, наприклад вислати завдання або пройти тест.

Що потрібно студентам для використання дистанційних технологій в УІПА?  Необхідно бути студентом УІПА, оскільки матеріали не викладені в публічному доступі. Із загальних комп’ютерних знань потрібна сама малість: вміння працювати в операційній системі Windows, в будь-якому браузері Internet і часто базові знання роботи з MS Word. Отримувати доступ до ресурсів дистанційного навчання УІПА можна скрізь, де є підключення до Internet. Постійне підключення не потрібно.

Корисні сайти:

Розклад занять та дзвінків uo.uipa.edu.ua
Бібліотека УІПА library.uipa.edu.ua
Навчально-науковий центр    nnc.uipa.edu.ua
Внутрішній сайт local.uipa.edu.ua