Вітаємо переможців І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

19 листопада в Українській інженерно-педагогічній академії на базі кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальностей «Професійна освіта». За право бути кращим автором студентської наукової роботи змагалися 16 студентів академії, серед яких були студенти нашого факультету.
Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт студентів при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.
За результатами захисту наукових робіт підсумкової конференції

I місце посіли:
Головіна Діана Анатоліївна, група ДКІ-ПОК19мг, керівник д.пед.н., проф. Штефан Л.В.
Карнаух Микола Валерійович, група ДКІ-ПОК18пр, керівник доц. Божко Н.В.

II місце посіли:
Гопонько Микола Васильович, група ДКІ-ПОТр18пр, керівник доц. Божко Н.В.
Руденко Ірина Сергіївна, група ДКІ-ПОК19мг, керівник проф. Штефан Л.В.

IIІ місце посіли:
Михайлова Анна Андріївна, група ДКІ-ПОК18пр, керівник ас. Литвин С.В.
Марков Владлен Олегович, група ДКІ-З19мг, керівник доц. Маркова В.М.

Вітаємо учасників та їх керівників та бажає наснаги у здійсненні майбутніх наукових проектів та успішної участі у 2 турі конкурсів наукових робіт міського, регіонального, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів!

Молодці, факультет Вами пишається!!!