Міжнародна конференція International Conference on Technics, Technologies and Education (ICTTE 2019)

З 16 по 18 жовтня доцент кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Тетяна Сергіївна взяла участь у Міжнародній конференції International Conference on Technics, Technologies and Education (ICTTE 2019), яка проходила на базі факультету техніки та технології у місті Ямбол Тракійського університету м. Стара Загора (Болгарія).

Тетяна Сергіївна отримала запрошення як invited speaker конференції із Української інженерно-педагогічної академії, що було почесною місією академії. Вона взяла участь у пленарному засіданні конференції та у тематичній сесії «Інтернаціоналізація вищої освіти – сила розвитку регіону і Болгарії» та виступила із доповіддю «The role of cloud technologies in education: increasing student engagement and success».

Під час конференції була можливість обмінятися досвідом в галузі застосування нових технологій в освіті із колегами науковцями. Також вдалося налагодити і обговорити подальшу співпрацю у напряму інтернаціоналізації вищої освіти із освітніми закладами Болгарії, Румунії, Португалії, Туреччини.