HEALTHY FEST’2.0 | HEALTHY FEST’2.0

20 вересня о 16:00 біля головного входу театра ХНАТОБ відбулося грандіозне дійство  під назвою HEALTHY FEST’2.0 – це здоровий фест!

Студенти факультету Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті разом з  к.т.н., доцентом кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Трохимчуком Сергієм Миколайовичем відвідали цей захід де змогли відчути всі тенденції здорового та активного відпочинку: спорт, розваги, стильна Dj-музика та корисні фудкорти здорового харчування.

Дякуємо організаторам: ГО «Здорова нація – майбутнє України», БО «БФ “Золотий Пегас”» , Event Now», спільно з управлінням молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, –  за гарний настрій, позитивні емоції та дбайливість про здоров’я нашої молоді!