Святкування Дня Европи

Posted on

Факультетом комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті до дня Европи було проведено різноманітні тематичні виховні години з презентаціями, фотоколаж «А ми хочемо до Європи».

Вікторина про історію, географію і традиції Європи “Галопом по Європах”.Студенти 4 курсів із великим задоволенням приймали участь у вікторині, де вони мали змогу не тільки продемонструвати свої знання, але й дізнатися багато чого нового та цікавого про країни Європи.

Проведено телемост із Приморською академією. Два студенти групи ДКІ-ПОК18пр (Черкашин Олександр і Михайлова Анна) проходять навчання у Приморській академії у Слупську, Польща. Вони поділись своїми позитивними враженнями про студентське життя за кордоном та про життя у Польщі в цілому.