Кращий куратор академії | Лучший куратор академии

17 квітня в академії відбувся фінал конкурсу «Кращий куратор УІПА». Компетентне журі визначало переможців. Факультет комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті представляла Бондаренко Тетяна Сергіївна (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики) – куратор групи ДКІ-ПОК18пр.

Вітаємо кращого куратора нашого факультету, зичимо подальших успіхів, енергії, творчих здобутків у цій нелегкій, але почесній роботі. Ми Вами пишаємось!

17 апреля в академии состоялся финал конкурса «Лучший куратор УИПА». Компетентное жюри определяло победителей. Факультет компьютерных и интегрированных технологий в производстве и образовании представляла Бондаренко Татьяна Сергеевна (кандидат педагогических наук, доцент кафедры информационных компьютерных технологий и математики) – куратор группы ДКИ-ПОК18пр.

Поздравляем лучшего куратора нашего факультета, желаем дальнейших успехов, энергии, творческих достижений в этом нелегком, но почетном работе. Мы Вами гордимся!