204-а річниця з дня народження Тараса Шевченка | 204-я годовщина со дня рождения Тараса Шевченко

9 березня в парку Шевченка було проведено урочистий захід з нагоди 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Студенти та викладачі факультету приймали участь у покладанні квітів.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка – це невичерпне джерело мудрості. Його вірші повинен знати кожен, адже “Кобзар” – це друга Біблія для українців. Розгортаєш, і: “Ну що б, здавалося слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється – ожива, як їх почуєш…”. І слова Шевченка – справді особливі, зокрема тим, що актуальні й досі.

9 марта в парке Шевченко было проведено торжественное мероприятие по случаю 204-й годовщины со дня рождения Тараса Шевченко. Студенты и преподаватели факультета принимали участие в возложении цветов.

Стихи Тараса Григорьевича Шевченко – это неисчерпаемый источник мудрости. Его стихи должен знать каждый, ведь “Кобзарь” – это вторая Библия для украинцев. Раскрываешь, и: “Ну що б, здавалося слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється – ожива, як їх почуєш…”. И слова Шевченко – действительно особенные, в частности тем, что актуальны и по сей день.