Випуск магістрів 2019 рік

24 грудня Українська інженерно-педагогічна академія урочисто привітала випускників 2019 року.

У святковій залі зібрались випускники, їх батьки та друзі, а також курівництво й викладачі академії. З теплими напутніми привітальними словами звернувся до всіх присутніх проректор з наукової роботи проф. Олександр Володимирович Купріянов. Привітали випускників також почесний громадянин міста Харкова, професор УІПА Малицький Ігор Федорович та декани факультетів. Кращі студенти були нагороджені почесними грамотами. Привітаннями від культурного центру стала святкова концертна програма з яскравими номерами.

Дорогі випускники!

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням. Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя. Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах, щоб ваша поведінка возвеличувала рід. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує Вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Чекаємо Вас у гості!