Day: 26 September 2019

Відкрита лекція для першокурсників

Posted on Updated on

25 вересня студенти факультету комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті відвідали відкриту лекцію для першокурсників, яку проводили представники Нацполіції.

 

Ніч науки 2019

Posted on

21 вересня у рамках загальноміського заходу «Ніч науки 2019» в Українській інженерно-педагогічній академії в суботу,  всі бажаючі змогли на власному досвіді познайомитися з цікавинами, що запропонували науковці і викладачі академії.

Кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики знайомила з сучасними комп’ютерними технологіями. Бажаючі змогли прийняти участь у одночасному автоматизованому тестуванні на питаннях ЗНО, програмували робота, а також у випалюванні малюнків та надписів на різних матеріалах.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у цікавому заході, і звісно нашим відвідувачам, для кого все це було зроблено.

Комплексне об’єктивне тренування з цивільного захисту та пожежної безпеки

Posted on Updated on

26 вересня у дворі академії відбулося комплексне об’єктивне тренування з цивільного захисту та пожежної безпеки. О 10.15 пролунало голосове, звукове та кабельне оповіщення про евакуацію.  У рамках заходу було проведено евакуацію співробітників та студентів академії. Студенти факультету КіІТВтаО із зацікавленістю спостерігали як працюють пожежники, як відбувається порятунок постраждалого і як оперативно приїжджають пожежні машини;  ознайомились з основами першої допомоги потерпілим, правилами гасіння пожеж, правилами евакуації. Інформація була дуже цікавою та повчальною.